Nazywam się Julianna Janczak

Od zawsze zajmuję się stylizacją fryzur – najpierw przez długi czas czesałam hobbystycznie, obecnie od kilku dobrych lat pracuję jako stylistka fryzur ślubnych. Prowadzę Pracownię Fryzur Ślubnych we Wrocławiu i ku zdziwieniu wielu osób  nie zajmuję się pozostałymi gałęziami fryzjerstwa! Nie ścinam, nie koloryzuję  – wyłącznie upinam włosy i tworzę stylizacje ślubne, wieczorowe i sesyjne. 

Dlaczego o tym wspominam?

Chcę,  żebyście wiedzieli, że stylista fryzur ślubnych i okolicznościowych może funkcjonować jako oddzielny zawód, a wręcz widzę na własnym przykładzie, że jest ogromne zapotrzebowanie na specjalistów w tej dziedzinie.

Możesz mi zaufać - jestem ekspertem!

Przez wiele lat współpracy z pannami młodymi opanowałam nie tylko techniki pozwalające na tworzenie perfekcyjnych upięć, ale też poznałam sposoby na prowadzenie z sukcesem własnego biznesu w branży ślubnej. 

Przeszłam przez wszystkie etapy budowania dobrze prosperującej działalności i doszłam od zera do momentu, w którym nie muszę już nawet reklamować swoich usług – moje zadowdolone klientki robią to za mnie.

Czego mogę Cię nauczyć?

Po latach pracy wyłącznie z klientkami, poczułam, że czas na poszerzenie swojej działalności – dzielenie się wiedzą zawsze sprawiało mi radość, więc postawiłam na szkolenia! Szkolenia online, które znajdziesz w ramach akademii, są esencją wiedzy niezbędnej dla każdego stylisty fryzur, niezależnie od poziomu doświadczenia.

Jeśli chcesz wciąż doskonalić swoje umiejętności, poszerzać grono zachwyconych klientek i cieszyć się widokiem terminarza wypełnionego na długie miesiące do przodu – moje szkolenia są dla Ciebie.

Znajdź mnie w social media

Tworzenie fryzur to nie tylko moja praca, ale też pasja. Od wielu lat prowadzę tematycznego bloga i kanał na YouTube, gdzie publikuję tutoriale, testuję narzędzia i produkty do stylizacji włosów, oraz dzielę się fryzjerskimi poradami.

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną:

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI STYLISTÓW FRYZUR ŚLUBNYCH

Grupa powstała po to, żeby wspierać się wzajemnie, dzielić doświadczeniem i chwalić efektami naszych prac.